Bij het stationsgebouw in Vught wordt momenteel hard gewerkt aan de aanleg van de verdiepte ligging. Onder het gebouw bevindt zich een historische kelder die normaal gesproken niet zichtbaar is voor bezoekers, maar altijd deel heeft uitgemaakt van het stationsgebouw. Speciaal op 2 en 4 mei openen we deze kelder voor publiek.
Ben je geïnteresseerd? Kom dan langs op:
Tijdens deze dagen zijn er ook herdenkingsmomenten bij het stationsgebouw.
De kelder is vanwege de trappen alleen toegankelijk voor mensen die goed ter been zijn. Ben je mindervalide en wil je de kelder toch bezoeken? Neem dan contact met ProRail op via phsdenbosch-vught@prorail.nl. We kijken graag wat mogelijk is.
Kun je niet op bovenstaande momenten? Laat dan je mailadres achter via deze link. Bij voldoende interesse openen we de kelder op een later moment nog een keer. Er mogen maximaal zes mensen tegelijk in de kelder.
Meer weten of nieuwsgierig naar de herdenkingsmomenten op 2 en 4 mei?
Lees hier het hele nieuwsbericht.
Theo Prins
Website beheerder
Theo:
Heb je een op- of aanmerking danwel een suggestie voor deze website, klik dan hieronder om mij een email te sturen.