Wijkschouw Boschveld

Beste Wijkbewoners van Boschveld,

Wij nodigen u van harte uit om deel te nemen aan onze wijkschouw in Boschveld, die zal plaatsvinden op 29 november 2023. Samen met vertegenwoordigers van de wijk, waaronder de wijkmanager, medewerkers van de Woningcorporaties, de (nieuwe) wijkwerker LUC en de politie, willen we de knelpunten en uitdagingen in onze wijk bespreken en actief bijdragen aan het verbeteren van de leefomgeving.

Datum: 29 november 2023 Tijd: 16:00 uur. Startpunt: BBS aan de Zernikestraat.

Doel van de wijkschouw:

  • Samen met bewoners en betrokken partijen de wijk verkennen en de knelpunten identificeren.
  • Inzicht krijgen in de behoeften en zorgen van de wijkbewoners.
  • Mogelijke oplossingen bespreken en actiepunten formuleren om onze wijk te verbeteren.
  • Het versterken van de betrokkenheid en samenwerking binnen de wijkgemeenschap.

We hopen dat u zich bij ons voegt om uw waardevolle inzichten te delen en actief deel te nemen aan de discussies over de toekomst van Boschveld. Uw input is van groot belang om onze wijk veiliger en aangenamer te maken.

Wilt u actief deelnemen aan deze wijkschouw stuur dan vòòr 22 november 2023 een email naar info@wijkraadboschveld.nl. Als u specifieke onderwerpen wilt aankaarten tijdens de wijkschouw, kunt u deze ook in de email aangeven.

Wij kijken uit naar uw deelname en uw bijdrage aan de verdere ontwikkeling van onze prachtige wijk. Samen kunnen we een positieve impact creëren.

Met vriendelijke groet,

Bestuur OBB

We gebruiken cookies om je de beste ervaring op onze website te bieden.  Meer info